Karrier

Tisztelt Érdeklődő!

Amennyiben a felsorolt állások valamelyike felkeltette érdeklődését, jelentkezzen hirdetésünkre!

Jelenleg nyitott pozíciónk:

Bolti eladó

Cégközpontunkhoz tartozó mintaboltunkba szakképzett eladót keresünk, 8 órás munkavégzéssel.

Feladatok:

- vásárlók kiszolgálása, szakszerű tájékoztatása

- pénztárgép kezelése

- áruforgalomhoz kapcsolódó feladatok ellátása

- a bolt működésével kapcsolatos hivatalos ügyintézés

- beérkező telefonos és e-mailes megkeresések kezelése

- megrendelések felvétele, csomagküldés lebonyolításában való közreműködés

- az iroda működéséhez szükséges eszközök megrendelése, beszerzése

- munkatársak eseti adminisztratív támogatása

Elvárások:

- legalább középfokú kereskedelmi vagy pénzügyi végzettség, vagy

- kereskedelemben szerzett tapasztalat

- számítógépes ismeretek (internet, MS Office programok magabiztos használata)

- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

- empátia

Előny:

- számlázási programok használatában szerzett tapasztalat

- érdeklődés az egészségügy, egészséges életmód iránt

- dietetikus végzettség

- angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy 25 éves magyar cégnél

- határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony

- korrekt bérezés

- BKV bérlet

- hétfőtől péntekig tartó munkarend

A pozíció betölthető: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát néhány soros bemutatkozással és fizetési igénye megjelölésével az info@hyd.hu e-mail címre! A tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt pozíció nevét!

Ha nem konkrét pozícióra pályázik, de jelentkezni kíván a HYD Kft.-hez, juttassa el önéletrajzát az info@hyd.hu e-mail címre. Amint az Ön végzettségének, érdeklődésének megfelelő pozíció üresedik meg, felvesszük Önnel a kapcsolatot. A beérkezett pályázati anyagokat és személyes adatait bizalmasan kezeljük!